Відкриття кінотеатру Баттерфляй Гатне!
03-08-2017
Відкриття кінотеатру Баттерфляй Гатне!

1 вересня у с. Гатне відкривається новий кінотеатр мережі – Баттерфляй Гатне!

За 16 років свого існування мережа кінотеатрів "Баттерфляй" стала однією з найупізнаваніших у Києві та Київській області. Ставлячи за мету надання якісного сервісу, ми постійно працюємо над розвитком та удосконаленням нашої діяльності. І це стосується не тільки техніки або репертуару, але і мережі в цілому. Одним із важливих кроків у еволюції бренду Баттерфляй є відкриття нового кінотеатру, який дозволить охопити ще більшу аудиторію.

Баттерфляй Гатне розташований у однойменному селищі Київської області за адресою вул. Київська, 2В. У кінокомплексі - 5 великих кінозалів (103 місця в кожному) із сучасним устаткуванням для забезпечення якісного зображення на широкому екрані. З 1 вересня для глядачів відкриють свої двері три зали, трохи пізніше – ще два. Це дозволить формувати чималий репертуар світових та українських прем’єр, аби задовольнити навіть найвибагливішого глядача. А щоб перегляд фільмів був ще приємніший, наші глядачі зможуть насолодитися прохолодними напоями та смачними снеками у барі кінотеатру.

Тож з 1 вересня чекаємо на вас у Баттерфляй Гатне! Будемо раді вашим відгукам, коментарям, пропозиціям, які ви можете залишити у нас на сайті. Дякуємо, що ви з нами.